كد ساعت و تاريخ

كد ساعت و تاريخ

Fremont ، شرکت صنعتی مبتنی بر اینترنت اشیا اولین ارائه دهنده راه حل های امنیتی قوی

Fremont ، شرکت صنعتی مبتنی بر اینترنت اشیا در کالیفرنیا و فعالیتش پشتیبانی و بهبود وضعیت امنیت است .این شرکت اولین ارائه دهنده راه حل های امنیتی قوی از جمله نظارت تصویری و حسگر ردیابی صوت برای تشخیص گلوله است. فناوری سیستم V5 قابلیت ارتباط بی سیم را فراهم کرده که نیاز به حفاری و سیم کشی برق و شبکه ارتباطی را ازبین برده است. این سیستم با عنوان محیط باز طراحی شده است. علاوه بر این, ترکیب قابلیت بی سیم و انرژی خورشیدی با مدیریت باتری ها، دستگاه ها را قادر ساخته تا برای رفع نیازهای امنیت فیزیکی, تغییر مکان نیز داشته باشند. این راهکار می تواند فیلم های ویدئو را به صورت محلی روی دستگاه ذخیره یا آن ها را به ذخیره ساز سرور ارسال کند. حسگر تشخیص مواد شیمیایی می تواند نشت گاز را در تأسیسات صنعتی تشخیص دهد. همچنین پلتفرم فوق الاشاره می تواند انواع متنوعی از حسگرهای سخت افزاری و نرم افزاری نوع سوم را باهم منطبق کند. به عنوان مثال این طرح می تواند با حسگرهای تشخیص درجه حرارت و داده های GPS و پشتیبانی از راه های ارتباطی مانند وای فای, 4G و وایرلس یکپارچه شود.

آی بی ام دو سرویسWatson IoT را بازنشسته می کند

  • ای بی ام دو سرویس Watson IoT Context Mapping و IoT Driver Behavior را بازنشسته می کند ،آکادمی LoRaWAN با Carnegie Mellon برای پیشرفت آموزش در دستگاه های LoRa و استاندارد LoRaWAN شرکت می کند.

در تاریخ 22 دسامبر هر دو سرویس از فهرست عمومی Bluemix حذف خواهد شد و به مشتریان دیگر نمی توانند نمونه های جدیدی از این خدمات را ارائه کنند. نمونه های موجود تا تاریخ 22 دسامبر 2018 همچنان حمایت خواهد شد و این تغییر در تمامی مناطق می باشد و برای کسانی که محصولات و کاربردهای پلت فرم  IoT Automotive را می خواهند آی بی ام یک جایگزین برای استغاده از iot برای نسخه توسعه خودرو (شماره قسمت D1PWPLL) معرفی می کند

 آکادمیLoRaWAN باCarnegie Mellon همکاری می کند تا به آموزش و پرورش ادامه دهد

آکادمی LoRaWAN یک برنامه دانشگاهی می باشد که با تکنولوژی LPWAN مبتنی بر LoRaWAN با کالج مهندسی در دانشگاه CMU برای یادگیری کاربردی و تحقیقات پیشرفته همکاری می کند هدف از این مشارکت این است که یادگیری درباره دستگاه های Semtech’s LoRa و تکنولوژی بی سیم را ارتقا بدهد و با استفاده از تکنولوژی LORA و پروتکل باز LoRaWAN ، یک منبع باز اکوسیستم crowdsourced برای دانش آموزان ، محققان و شهروندان دانشمند را برای جمع آوری و به اشتراک گذاری اطلاعات حسگر مبتنی بر LoRaWAN توسعه داده است

قابلیت همکاری، امنیت، مشارکت خصوصی برای شهرهای هوشمند بسیار مهم است

براساس گفته های کارگروه انجمن های هوشمند ویرجینیا ، با هدف پیدا کردن و تمرکز بر روی امنیت شبکه و همکاری با بخش خصوصی برای انتقال دولت ویرجینیا به جامعه ای هوشمند ایجاد شد. که بهترین شیوه برای انجام اینکار قابلیت همکاری و مقیاس پذیری و تمرکز بر امنیت سایبری و همکاری با بخش خصوصی می باشد. از کارهای این انجمن برای توسعه اقتصادی منطقه ای می توان به حکایت عمومی و خصوصی بخش توسعه شرکت های جدید متمرکز بر فناوری های هوشمن و نوآور نام برد. ایجاد راه حل هایی برای حل مشکلات محلی و ایجاد شرکت هایی در این خصوص میتواند ویرجینیا را به عنوان یک رهبر در جوامع هوشمند عنوان کرد

FCC باعث حرکت به سرعت توسعه  5G می شود

کمیسیون ارتباطات فدرال برای پاسخگویی به برخی از نیازهای طیف 5G اخیرا طیف 1.7GHZ را به باند فرکانسی 5G موجود در باند فرکانس بالا اضافه کرده است همچنین فوربز تلاش می کند تا قابلیت استفاده از طیف اضافی را برای 5G در فرکانس متوسط، باند 3.5 گیگاهرتزی را افزایش دهد. اینکار باعث کمک به رهبری آمریکا در پهنای باند بی سیم که یک مولفه اصلی برای رشد اقتصادی و ایجاد شغل و ایمنی عمومی و رقابت جهانی است به موجب پوشش Law360 می باشد

مصرف کنندگان وسیله های متصل را یک خطر می دانند

خرید این افراد برای اخر هفته چگونه هست؟ از یک وسیله متصل که حریم خصوصی را حفظ و از امنیت دارا می باشد در این خرید استفاده می شود در یک نظر سنجی که نرم افزار مدیریت رمز عبور را میفروشد که از بین افراد 25 تا 34 ساله انجام شده است به احتمال زیاد دستگاه های IOT را خریداری می کنند و اکثریت از امنیت IOT برخوردار نیستند. بیش از نیمی از پاسخ دهندگان قصد دارند برای خرید اسباب بازی های IOT، 23.6٪ دستگاه های پوشیدنی را خریداری کنند و 22.4٪ دستگاه های خانگی متصل را خریداری کنند.

 

آینده نگری در زمینه امنیت سایبر اینترنت اشیا برای 2017: چشم انداز آسیا و اقیانوس آرام

با توجه به موج حملات سایبری در منطقه آسیا و اقیانوس آرام، میزان علاقه به امنیت سایبر در سال 2016به اوج خود رسید.این حملات شامل مواردی چون؛ حمله ی سایبری به پایگاه داده بیش از 55 میلیون رای دهنده در کسیون انتخابات فلیپین(COMELEC)، شرکت پرداخت ملی هند(NPCI)، 81 میلیون دزدی سایبری در بانک مرکزی بنگلادش و دزدی بسیاری از اطلاعات دیگر که در قسمت حوادث یاهو نشان داده شده است.

با توجه به مستندات بالا، حملات سایبر می تواند هر صنعتی را در هر زمانی تحت تأثیر قرار دهد. در واقع با توجه به اهمیت اینترنت در بخش صنعت و اتصال به اینترنت به عنوان یکی از وظایف اینترنت اشیاء، بنابراین اهمیت این فناوری ضروری تر از همیشه به نظر می رسد به شرطی که بخواهید سازمان خود را در برابر حملات سایبری برای 2017آماده کنید.

رست و سالیوان و سایر تحلیلگران امنیت سایبر در آسیا و اقیانوسیه، پیش بینی های کلیدی خود را در زمینه امنیت سایبری برای سال 2017را به اشتراک گذاشته اند.

1- حملات توافق از طریق ایمیل کسب و کار (BEC) و حملات مداوم و تهدیدات پیشرفته (APT).

حملات سایبر در زمینه کسب و کار از طریق ایمیل زمانی اتفاق می افتد که حساب های ایمیل نزد مدیران کلیدی به خطر بیفتد مثلا در مواردی چون پرداخت های انجام شده به حساب بانک های که جعلی بوده است. در سنگاپور به تنهایی بین ماه سپتامبر تا ژانویه(2016) 19 میلیون  از طریق حمله سایبری از دست داده است. که در این مورد یک افزایش 20درصدی  نسبت به سال گذشته است.تحقیقات پلیس نشان داده است که کلاهبرداری ها معمولا از طریق ایمیل کسب و کار ها با خارج از کشور به عنوان شکل اصلی از ارتباطات در معاملات  بوده اند.

همانطور که ذکر شد انجام معاملات از طریق ایمیل از جمله راه های آسان برای حملات سایبری محسوب می شود و از دیگر موارد که به طور بالقوه می تواند تهدید زا باشد همان تهدیدهای مداوم و بیزنس های است که از طریق میل با کشورهای خارج انجام می شود که این موارد از تهدیدهای سایبری اصلی در آسیا می باشد (به نقل از: چارلز لیم، اصل صنعت، عمل امنیت سایبر، فارست و سالیوان، آسیا و اقیانوسیه).

2- حملات و تهدیدهای DDoS ممکن است برای یک روز کامل سبب امنیت پایین اینترنت در یک کشور شود.

یک حمله DDoS، با ایجاد ترافیکی بیش از 1(tbps)،در سال 2016 باعث تعطیل شدن شماری از خدمات آنلاین  ، محبوب شد. در حالی که مقامات دولتی با مقررات شدید امنیتی در حمایت از تولیید کنندگان با ارائه ی دستگاه های اینترنت اشیاء ناامن در ابزار دست و پنجه نرم می کنند، با این واقعیت همراه بوده است که نتوانسته در مقابل حجم حملات داخلی به سرورهای (DNS) برای ارائه دهندگان خدمات داخلی به خوبی دفاع کند. مهاجمان سایبری سعی در بهره برداری از آسیب پذیر بودن را به سطح بعدی داشته و اینکه دراینترنت یک کشور برای حداقل یک روز اختلال ایجاد کنند.

3- انتظار اجرای بزرگ برای دستگاه های  اینترنت اشیاء برای برابری با استاندر های امنیت سایبر.

به عنوان متخصص نگرانی راجب به تهدیدات ناامن بودن دستگاه های اینترنت اشیاء در جامعه روبه افزایش بوده، و موارد غیر قانونی برای تولیید کنندگانی خواهد بود که می خواهند محصولات خود را در کشورهای متقاضی که خواهان این هستند که این دستگاه ها مطابق با استانداردهای امنیتی باشد. بات نت ها اخیرا بهره برداری آسیب پذیر از (ip) دوربین هایی که برای مثال از چگونگی تولیدکه شامل فرایند امنیت عوض کردن یک پسوردبه صورت پیش فرض در موقع اتصال وسایل به اینترنت است را نمی شود.

4- بخش بهداشت و درمان خواهان قوانین دقیق تر درراستای تضمین آپ تایم ها برای سیستم های کامپیوتری و دست زدن به عملیات اجرایی مهم است.

در سطح جهانی، حملات نرم افزاری در سیستم های کامپیوتری به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در سال 2016 سیستم های کامپیوتری را آلوده کرده و عملیات را مختل کرده و نیاز به توجه فوری  به ح دیگر بیمارستان ها را مختل کرده. در حالی که اکثر ارائه دهندگان خدمات بهداشتی در آسیا مطابق با استانداردهای امنیتی مانند (HIPAA) می باشند استفاده از آنها با استاندارهای حداقل نمی توانند در مقابل نوع جدیدی از حملات سایبری مناسب باشد.

این روزها دزدیده شدن اطلاعات شخصی مربوط به مراقبت های بهداشتی بیماران و کلیه ابزارهای که متصل به اینترنت هستند به عنوان یک خطر ذاتی معرفی شده است.صنعت مراقبت های بهداشتی نیاز به یک بررسی سلامت سایبر دارد قبل از اینکه خیلی دیر بشود دارد.

5-  فن آوری های جدید مانند بلاکچین ممکن است برای افزایش اعتماد بین ذینفعان و تسهیل تبادل اطلاعات در میان صنایع به کار برده می شود.

راه اندازی بسیاری از شرکت های به اشتراک گذاری اطلاعات و مراکز تجزیه و تحلیل (ISAC) به صورت پلتفرم های برای هر دو شرکت کنندگان بخش خصوصی و خصوصی به اشتراک گذاشتن اطلاعات تهدید محسوب می شود. با این حال شرکت کنندگان با احتیاط از افشای وضعیت امنیتی ضعیف خود در هنگام یک حمله ی موفق در مواقعی که اطلاعات و مسائل غیر قابل اطمینان است که ممکن است اطلاعاتی به اشتباه توزیع شود. بلاکچین ممکن استبه عنوان فن آوری که برای تسهیل تبادل که به اطلاعات توزیع شده اعتبار می بخشداین سیستم یک سیستم ثابت است که مانع از تغییر غیر مجاز از هزگونه اطلاعات به اشتراک گذاشته شده می باشد.

6- اقتباس بیشتر از فن آوری های که بر عوامل تهدید زا و شکار برای حمله های بعدی تمرکز دارند.

به طور سنتی، تیم های امنیتی شرکت های را با عنوان «صبر کنید و ببینید» اتخاذ کرده اند و هدف آنها این است که فرایند دفاع از خود بهبود و آگاه کردن در مقابل تهدیدات احتمالی می باشد. با این حال شرکت ها بیشتر به سمت در راستای شناخت بیشتر تکنیک های جدید سایبر و پیش بینی حرکت های بعدی آنها حرکت می کنند تا دفاع خود را در برابر حمله های جدید بهبود بخشند.

7- کار بیشتر برنامه باگ که به عنوان یک برنامه برای جلوگیری از در هک سیاه و سفید دیده می شود.گ

این یک ایده ساده در عین حال موثر: توجه به حمله کنندگان برای پیدا کردن و گزارش آسیب پذیری مهم در شرکت /یا برنامه های کاربردی توسعه یافته است. که شرکت را قادر به دفاع امنیتی خود از طریق مدل وردپرس و هکر های بالقوه را تشویق به کشف بیشتر و بیشتر از خوب به جای بد خواهد بود.

8- هواپیماهای بدون سرنشین بیشتر برای تسهیل حملات سایبری استفاده می شود.

یک گروه از مرکز تحقیقات (itrust) یک مرکز تحقیقات امنیت سایبر در دانشگاه سنگاپور از طریق طراحی و تکنولوژی نشان داد که ممکن است برای راه اندازی یک حمله سایبری از هواپیمای بدون سرنشین و گوشی های هوشمند استفاده شود. در آینده انتظار می رود که هواپیمای بدون سرنشین یک راه آسان برای اسکن ترافیک بی سیم ناامن و به عنوان  یکی از راه های حملات جنگی رانندگی استفاده شود.

در حالی که بیشتر برنامه های کاربردی توسعه یافته برای هواپیمای بدون سرنشین در استفاده های تجاری توسعه یافته است، به ناچار مجرمان اینترنتی در فکر تکنیک های جدید در راه اندازی یک حمله سایبری هستند. انواع دیگر حملات ممکن است شامل: ارائه (GPS) سیگنال های متراکم به یک کشتی یا حذف درایوهای (USB) که حاوی نرم افزارهای مخرب در حمله به زیر ساختهای حیاتی است.

 

 

  • اسکنرRIoTاینترنت اشیا، برای شناسایی تجهیزات آسیب پذیر توسطBeyondTrust معرفی شد

 

کمپانی امنیت سایبری BeyondTrust اسکنر RIoT (Retina Internet of things) جدیدی را با هدف شناسایی تجهیزاتی که براحتی استاندارد های پایین تر از خود را قبول کرده و میتوانند به حمله منجر شوند را معرفی کرد.

با توجه به Retina،د BeyondTrust   مدیریت آسیب پذیری را توسط رابط کاربری خود ارائه میدهد

RIoT، خطرات  IoT  سازمانها را از دید یک مهاجم ارائه میدهد. این اسکنر به صورت رایگان قابل دانلود است.

Morey Haber، معاون تکنولوژی BeyondTrust اعلام کرده است:  براساس اطلاعات ارائه شده از اسکنرها ، کاربران میتوانند خطر را تشخیص داده و برای اطمینان از اینکه مورد سوء استقاده قرار نمیگیرند راهنمایی های Retina  را دنبال کنند.

وی گفت: ” سازمانها معمولا دسترسی های مجاز یا سیاست BYOD را برای وارد کردن تجهیزات به شرکت و اتصال آن به شبکه مد نظر دارند. متاسفانه در بسیاری موارد در دستگاههای متصل به شبکه تا حتی دوربین ها سیاست های سازمان و مجوز های پیاده سازی نادیده گرفته میشوند. این تجهیزات میتوانند تقریبا در سکوت و با تعداد بسیار کمی از پورتهای شنود TCP/IP کار کنند و از روشهای اسکن و مانیتورینگ شبکه های قدیمی استفاده نمیکنند.

اسکنر های Retina IoT برای شناسایی این تجهیزات،صحت دسته بندی سازنده و محصول وارزیابی آنها برای شناسایی خطرات، رمز عبور پیش فرضی که منجر به شناسایی محل آسیب پذیری میشود را طراحی کرده اند.

سازمان ها میتوانند سیاست های دسترسی مجاز را اجرا کرده و معایب آنها را در شبکه های بی سیم و با سیم شناسایی کنند.”

به گفته BeyondTrust تجهیزات IoT اخیرا توسط نسل جدید بد افزار ها احاطه شده اند، که مهمترین آنها تجهیزات Mirai هستند که عمدتا عملکرد غیر قابل مدیریت و ناشناخته ای دارند و معمولا فاقد امنیت داخلی یا مکانیزم هایی برای برنامه نویسی، جهت تغییر سطح دستگاه هستند که موجب آسیب پذیری آنها در شبکه شده است.

با استفاده از RIoT شرکتها میتوانند اعتبار مجوزهای پیش فرض و رمزنگاری شده را با استفاده از Telnet، SSH یا HTTP ساده، بررسی کنند، گزارش ها و روش اصلاح آسیب پذیری IoT را ارائه دهند و اسکن های مبتنی بر فضای ابری را بی هیچ هزینه ای برای نصب و نگهداری انجام دهند.

Brad Hibbert  مدیر عامل BeyondTrust اعلام کرده است:  به دلیل اینکه تجهیزات IoT به یکدیگر و به منابع اطلاعاتی غیر قابل کنترل متصل اند، نه تنها در مقابل حمله آسیب پذیرند، بلکه داده های تولید شده و اپلیکیشن های پشتیبانی شده توسط آنها نیز توانایی حمله را دارند.”

 

  • افزایش امنیت مرزها با استفاده از فناوری اینترنت اشیا

افزایش امنیت مرزها با استفاده از فناوری اینترنت اشیا

وزارت دفاع هند به دنبال حملات پی‌درپی چین و پاکستان به مرزهای این کشور، در نظر دارد که با پیاده‌سازی فناوری اینترنت اشیا در خطوط مرزی و با کمک دریافت و تجزیه تحلیل لحظه‌ای اطلاعات، تلفات انسانی خود را کاهش داده و نظارت دقیق‌تری بر امنیت مرزها داشته باشد.

یکی از مقامات ارشد وزارت دفاع هند عنوان کرده است: “از منظر ملی نصب تجهیزات امنیتی و نظارتی مبتنی بر اینترنت اشیا بر روی حصارهای مرزی، نقش مهمی در تأمین امنیت مرزها ایفا خواهد کرد و جهت پیاده‌سازی یک سیستم تشخیص حرکت مبتنی بر اینترنت اشیا برای افزایش نظارت امنیتی، می‌بایست بودجه مالی بیشتری اختصاص داده شود”.

Ashish Gulati مدیر بخش سازمان Telit India عنوان کرده است: “در سال‌های آتی، سیستم‌های مدیریت تصویر (VMS) جهت ثبت و تشخیص وقایع نامتعارف، افراد، موقعیت‌ها، رنگ‌ها و حتی کلمات کلیدی به کار گرفته خواهد شد و برنامه‌های کاربردی اینترنت اشیا به‌عنوان سیستم‌های ایده‏ آل، نگرانی‌های امنیتی و نظارتی را برطرف خواهد کرد”. همچنین سیستم‌های اینترنت اشیا نقش کلیدی‌ در برقراری امنیت صنایع، بانک‌ها، دفاتر، نیروگاه‌های هسته‌ای و سایر تأسیسات ایفا خواهد کرد.

N.K Goyal کارشناس ارتباطات کمپانی CMIE بیان کرده است:” در حال حاضر دولت هند با پیاده‌سازی سیستم‌های هوشمند مبتنی بر اینترنت اشیا در مرزهای خود صرفه‌جویی قابل‌توجهی در هزینه‌های انسانی و عملیاتی خود می‌نماید. راه‌حل‌های امنیتی اینترنت اشیا، اطلاعات مفید را به‌طور هدفمند از طریق دستگاه‌های متصل و به‌صورت از راه دور میان کاربران به اشتراک خواهد گذاشت و دستگاه‌ها به‌واسطه ارتباط با کاربران اطلاعات موقعیتی مختلفی را در اختیار آن‌ها خواهد گذاشت”.

 

  • ایالت متحده آمریکا، قوانینی برای ایجاد معیارهای امنیتی اینترنت اشیا معرفی کرده است

 

ایالت متحده آمریکا، قوانینی برای ایجاد معیارهای امنیتی اینترنت اشیا معرفی کرده است

دموکرات ها در اهداف کنگره قوانین جدیدی برای محافظت از تهدیدات وضع کرده اند. هم چنین فناوری اطلاعاتIOT برای تأمین منابع مالیpoC به فروشندگان توصیه هایی داشته است.

قوانین جدید با هدف محافظت از تهدید اینترنت

دموکرات ها روز جمعه، قانون اساسی ایالت متحده را معرفی و یک برنامه صدور گواهینامه سایبری برای دستگاه های اینترنت اشیا ایجاد کردند. قوانین محافطت سایبری یک کمیته شورا، متشکل از کارشناسان امنیت سایبری از دانشگاه، صنایع، حامیان مصرف کننده و عموم مردم برای ارائه معیارهای امنیت سایبری برای دستگاه های اینترنت اشیا ایجاد خواهد شد. شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت اشیا می توانند داوطلبانه انتخاب کنند که محصولاتشان با امنیت سایبری و معیارهای امنیتی داده مطابقت داشته باشد و این گواهی را طبق یک خبر مطبوعاتی به عموم نشان دهند. ادوارد مارکی گفت: ” اینترنت اشیا پایه و اساس تهدیدات اینترنتی بوده، مگر آنکه تدابیر لازم در زمینه امنیت سایبری ایجاد شود.” با ایجاد برنامه صدور گواهی نامه امنیت سایبری، قوانین محافظت سایبری به منظور اطمینان در شناسایی مطمئن تر محصولات توسط مصرف کنندگان و به برند های تولید کننده در ارائه بهترین شیوه های امنیتی سایبر کمک خواهد کرد.

شروع کوچک، به دنبال تأمین منابع مالی برای جلوگیری از شکست اینترنت اشیا

میشل کورتیس (Tech Data) که اخیراً مشاوره اش را با موسسه اینترنت اشیا در مورد چگونگی افزایش موفقیت های این فناوری مهم به اشتراک گذاشته است، گفت: هنگامی که این قانون می آید، برنامه ریزی و استقرار پروژه های اینترنت اشیا، کوچک شدن کسب و کار، به دنبال آن فرصت های سرمایه گذاری از فروشندگان برای اثبات مفهوم (POCs)، آغاز پروژه های کسب و کار روشن برای بهبود موارد ایمنی کارکنان، دسترسی به داده ها به صورت آنلاین و با کمترین زمان فراهم می شود. کورتیس رهبر استراتژی اینترنت اشیا برای آمریکا و Tech Data است، یکی از پیشگامان راه حل های اینترنت اشیا که با شرکا و فروشندگان برای درک موفق عناصر کلیدی درگیر در موفقیت، همکاری دارد. به عنوان مثال، فروشندگان راه حل هایی در مقابل بازار برای منابع مالی برای POCs ؛ توافق نامه برای خدمات به مرجع مشتری در مورد محصول مورد نظر، در اختیار دارند. او گفته است که Tech Data می تواند به ارتباطات کمک کند.

همچنین او خاطر نشان کرد که این بازار در حال ظهور است و فروشندگان با راهکارهای بیشتر و بیشتر به راه انداخته می شوند و می خواهند راه حل های مختص خود را یافته و به این ارتباطات کمک کنند”.

شراکتGeoSpace وAeris، آسانی موافقتFMCSA

آزمایشگاه فناوری GeoSpace که ردیابی ایمنی فدرال را در وسایل نقلیه تجاری تأیید می کند، از پلتفرم خدمات Aeris  اینترنت اشیا، برای ارائه یک راه حل تلفنی به طور کاملاً یکپارچه برای حمل و نقل تجاری در هر ابعادی استفاده خواهد کرد. این مشارکت آدرس های مورد نیاز مهم  رانندگان تجاری در ایالت متحده را که با قوانین ایمنی فدرال  FMCSAو در 18 دسامبر قانون دستگاه ثبت الکترونیکی (ELD) – کنگره مجاز- سازگار است،  کمک خواهد کرد. هم چنین برای کمک به ایجاد یک محیط امن برای رانندگان و ساده تر، سریع تر و با دقت تر شدن ردیابی، مدیریت و به اشتراک گذاشتن داده ها از پرونده های کار، در نظر گرفته شده است. ELD با موتور هماهنگ شده تا رانندگی خودکار و زمان واقعی برای آن ثبت و ساعات صحیح خدمات را ضبط کند.

تحول دیجیتالی در فرایندهای کسب و کار پنهان است.

درحالی که شرکت ها، اینترنت اشیای صنعتی را به عنوان یک تحول می بینند، اکثریت 250 نفر از کارشناسان فناوری اطلاعات و عملیات توسط GE مورد بررسی قرار گرفتند و نتایج نشان داد که آنها اقدامات مورد نیاز  از فرصت ها برای بهره برداری را به خوبی به کار نمی برند. 80 درصد معتقد هستند که اینترنت اشیای صنعتی می تواند در شرکت و صنایع به کار گرفته شود و تنها 8 درصد از این مدیران گفته اند که تحویل دیجیتال در کسب و کار در حال تغییر است. با انتشار یک خبر مطبوعاتی، تصمیم گیرندگان-سازندگان فناوری اطلاعات و عملیات به جدیت به پیوستن برنامه های کاربردی صنعتی به عنوان یک فناوری اولیه مورد نیاز برای تبدیل دیجیتال، رتبه بندی پلت فرم اینترنت اشیای صنعتی، برنامه های کاربردی صنعتی و هم چنین تجزیه و تحلیل داده های بزرگ به عنوان مهم ترین فناوری برای سرمایه گذاری، اشاره کرده اند. به عنوان نتایج آخر تحقیق، GE  دیجیتال، شاخص تکامل صنعت برای پیگیری پیشرفت های واقعی تحولات دیجیتال- از چشم انداز اینترنت اشیای صنعتی از آمادگی به تبدیل- ایجاد شده است.

Avnet به شورای اینترنت اشیایM2M پیوست.

برای پیشرفت بیشتر در استراتژی اینترنت اشیا، Avnet یکی از توزیع کنندگان  قطعات الکترونیک جهانی به شورای اینترنت اشیای M2M ملحق شد.

بزرگترین سازمان تجارت در بخش اینترنت اشیا/ ماشین به ماشین با بیش از 20.000 OEM، پیوستن کاربران شرکت ها و برنامه های توسعه دهندگان به عنوان اعضا و به طور متوسط 300 عضو جدید در هفته را پیش رو دارد. آقای لوو لوتوستانسکی، رییس Avnet اینترنت اشیا گفته است: منتظر کمک بی نظیر راه کارهای IMC، برای آسانتر و سریع تر شدن راهنمای برنامه های اینترنت اشیا از ایده، طراحی، نمونه سازی و تولید خواهیم بود.

چه کسی نماینده شرکت در هیئت مدیره IMC خواهد بود؟  او گفت: ” تأکید گروه برای ارائه دستیابی به خریداران، چارچوب RFP ها و ویجت های نرم افزاری، یکپارچه سازی حرکت فناوری اینترنت اشیا است.

 

**************************************************************************************************************

فروشگاه دیدبان الکترونیک با توجه به نیاز منطقه در سال 1389 افتتاح گردید فعالیت خود را آغاز نمود.در سال 1390 از اتحادیه ی مربوطه واقع  در شهریار موفق به کسب جواز گردید.کل مجموعه فعالییت های ما در زمینه ی فروش و خدمات پس از فروش سیستم های مداربسته و انواع دوربين در تكنولوژي هاي تصويري مختلف و دزدگیر اماکن,انواع ريموت سیستم های اعلام حریق,جک درب های پارکینگ و کرکره برقی,انواع لوازم جانبی الکترونیکی و کامپیوتری و قطعات و المان های مداری,تعمیر انواع سیستم های الکترونیکی و ارايه دهنده انواع اينترنت (آسيا تك) و اي اس پي هاي اختصاصي در منطقه انديشه و شهريار و همچنين سرتاسر كشور میباشد.همواره سعی کردیم با پشت کار و عنایت پروردگار و با تکیه بر دانش و تجربه ی سالیان متمادی و خدمت رسانی در مناطق مختلف كشور عزيزمان بهترین خدمت صادقانه و مشتری پسند را ارایه نماییم.

 

در سال 1395 موفق به دریافت نماد الکترونیک از سازمان صنایع و معادن بر روی تنها سایت فروشگاهی در منطقه شهريار – انديشه – كرج و تهران  در زمینه ی سیستم ها ی حفاظتی گشته ایم و اين را نويدي ميدانيم  تا بتوانيم برترين دانش و گروه هاي مجرب در خصوص فعاليت هاي اين مجموعه را در مسير خدمت رساني به شهروندان محترم پيشكش نماييم.

اين مجموعه با پوشش كليه مناطق شهرستان شهريار و كرج و تهران و  شهرك هاي صنعتي منطقه همچنين ساير شهر ها و استان هاي كشور با تمام پشت كار همچون گذشته در كنار شما عزيزان ميباشد. از طريق راه هاي ارتباطي با ما حمایت خود را از خادمین خود دریغ نفرمایید

….

 

مهندس وحید صدقی             دي ماه 1395